Тролейбусни и автобусни превози ЕООД logo

ШОФЬОР,ТРОЛЕЙБУС

Няма описание

Изисквания:
- Да притежава свидетелство за управление на МПС - категория D 103;
- Да притежава удостоверение за психологическа годност;
- Готовност за работа на смени,съгласно утвърден график;
- Устойчивост при работа в стресова ситуация;
- Работа в екип и добри комуникативни умения;
Основни задължения:
Да извършва превози с управлявания от него тролейбус по определен маршрут,съгласно разписанието,като осигурява безопасност на пътниците и останалите участници в движението.
Ние предлагаме:
- Дългосрочна заетост;
- Адекватно възнаграждение;
- Социален пакет(ваучери за храна,безплатен транспорт,зъболекарски услуги и др.);
Ако обявата представлява интерес за Вас,моля изпратете автобиография (CV европейски формат),актуална снимка и телефон за обратна връзка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Данните,които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Шофьори, Куриери