Шофьор/кa- Снабдител/ка на 4 часа

Няма описание

София

Ресторант търси да назначи енергични и усмихнати кандидати за длъжността шофьор/ка на 4 часов работен ден. Дейността се извършва със служебен автомобил.

Основни задължения:
Извършва ежедневна доставка на външен кетъринг до различни обекти с една и съща локация.
Снабдява с хранителни продукти

Ние предлагаме:
Заплащане от 450 лв нето
Работно време от 07:30 до 12:00 или от 8:30 до 13:00 от понеделни до петък
Добри условия на труд
Възможност за допълнителни работни смени
Хранене веднъж на ден

Изисквания:
Шофьорска книжка категория B
Динамичен кандидат с добри шофьорски умения

Телефон за връзка: 0888 90 56 19

За нас добрият екип е най- важният ресурс. Стараем се да поддържаме приятелска работна среда и професионализъм, умело съчетан с добро отношение към всеки. Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка или се свържете с нас на посочения телефон.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм