ЕЙЧ ЕНД ЕС ТРАНСПОРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД logo

ШОФЬОРИ с категория С+Е

Няма описание

ЕЙЧ ЕНД ЕС ТРАНСПОРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
търси да назначи ШОФЬОРИ с категория С+Е
Гаража ни се намира в гр. Разград
Основни задължения:
* Управлява фирмени МПС (камион +ремарке с контейнер/цистерна);
* Поддържа управляваното МПС в добро техническото състояние и докладва своевременно за неизправности
* Пряко подчинен на ръководител транспорт и на кординатор транспорт на фирмата.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Средно образование
2. Придобит професионален опит като шофьор.
3. Подходящият кандидат трябва да притежава:
- чиста шофьорска книжка;
- правоспособност категории С+Е;
- удостоверение за психологическа годност;
- удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари.
- ADR за Цистерни (препоръчително)
Фирмата осигурява:
- Трудов договор за пълно работно време, 2 категория труд
- Стимулиращо възнаграждение
- Фиксирани командировки по релации
- Дневни командировки по прави курсове
- Други социални придобивки
Ако проявявате интерес към обявените позиции, моля изпратете автобиография с актуална снимка или се свържете със - на телефон +00359 886 116 616

June 10th, 2022

Разград

Шофьори, Куриери