ШОФЬОРИ

Няма описание

Ние от ДЕКОВИС ООД сме СПЕЦИАЛИСТИ в месото и имаме повече от петнадесет години трайно присъствие на българския пазар в производството, търговията на едро и дребно, и доставката на месо и месни заготовки. Цех за месо Благоевград, ул."Покровнишко шосе"45.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-участва в подготовката на заявките, товаренето и подреждането на стоките, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
-почистване на хладилната камера.
Изисквания:
- Отлични шофьорски умения - категория "B","С”.
- Средно образование.
- ОПИТ на подобна позиция и познаването на месата е задължителен ;
- Лоялност и отговорност;
- Умения за работа в екип;
- Район на работа: Благоевград, Петрич, Банско, Разлог, Дупница, София, Гоце Делчев.
Добро заплащане, добри условия на труд.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпращайте подробно CV. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в най-кратки срокове.
Предоставените от Вас лични данни се намират под специален режим на защита съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Благоевград

Търговия и Продажби