АГЕНЦИЯ БЕЗ ГРАНИЦИ ДЖОБ ЗОУН ЕООД logo

ШОФЬОРИ - КУРИЕРИ

АГЕНЦИЯ БЕЗ ГРАНИЦИ JOB ZONE Ltd. (www.agencywb.com) е компания, лицензирана от Министерството на труда и социалната политика на Република България в областта на услугите по настаняване и човешките ресурси.Ние притежаваме:- ЛИЦЕНЗИЯ № 3119 от 01.02.2021 г. за посредничество при заетост в други държави;- ЛИЦЕНЗИЯ №3118 от 01.02.2021 г. за брокерска дейност в Република България;Лицензите са безсрочниНие сме специализирани в търсенето на опитни и квалифицирани служители в много области на икономиката, като:Хотелиерство и туризъм, служители във фабрики и индустриални компании, административни работници, сезонни работници, персонал от месопреработвателната промишленост, строителни работници, IT специалисти, медицински персонал и други.Имаме Договори и изпращаме хора на работа във всички страни от Европейския съюз. Работим и с компании от Далечният изток (Филипините, Виетнам, Малайзия) и Средният изток (ОАЕ, Бахрейн и др.) Имаме договори с компании от държавите от бившият Съветски съюз.Нашата мотивация е да намерим идеални кандидати за всички бизнес нужди. Управител: Пенко Пенков

Голяма Логистична Компания в Германия търси да назначи в базата си в гр. Рендсбург:
1. ШОФЬОРИ – 80 работника.
Заплата от 1600 до 2300 € Нето при 12 € бруто на час с възможност за извънреден труд;
- - Средната месечна заетост е 200 часа;
- - Работната заплата зависи от Осигурителният клас на работника и броя на отработените часове;
- Работодателят доплаща 7 € Нето на ден режийни;
- На всеки работник се начисляват допълнителни месечни бонуси за постигане на определен таргет;
ОТГОВОРНОСТИ, ИЗИСКВАНИЯ и УСЛОВИЯ:
- Разнасяне на малки пакети, материали и стоки на адреси;
- Минимум категория В;
- Автомобилите са микробуси до 3,5 т,;
- Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа;
- Кандидатите трябва да могат свободно и без затруднения да работят със смартфон и приложенията в него;
- ДЪЛГОСРОЧЕН Трудов договор с Германска компания - ДИРЕКТЕН Работодател + пълен социален пакет;
- Трудово възнаграждение се плаща на месечна база с възможност за аванс;
- Осигурителния доход е на пълен работен ден – 8 часа;
- Месечната заетост е 200 часа с възможно извънреден труд, който се заплаща допълнително.
- Не са Необходими познания по чужд език, но знаенето на Английски или Немски език е съществено предимство;
- Осигурено е настаняване от Работодателя в апартаменти или къщи. Настаняването е по 2 души в стая. Настаняването е за сметка на Работника, удържат се 350 € на месец от заплатата. Удръжките включват консумативите. При напускане на квартирата е необходимо 2 седмично предизвестие. Това условие е опционално;
- Първоначалния трансфер до Германия - Хамбург е за сметка на Работника;
- Транспорта до базата на компанията се осъществява със служебният автомобил;
- Съдействие при закупуване на самолетен или автобусен билет.
ЗА РАБОТАТА НЕ СЕ ИЗИСКВА ВАКСИНАЦИЯ ЗА КОВИД - 19.
- ЗАМИНАВАНЕ ЗА ГЕРМАНИЯ - ВЕДНАГА;
- След пристигане в Германия всеки кандидат минава обучение от 4 дни – 2 дни теория и 2 дни практика.
- За времето на обучението се заплаща нормална работна заплата - 12 € бруто на час.
- След приключването на обучението се полага тест след което се ПОДПИСВА ОКОНЧАТЕЛНИЯТ ТРУДОВ ДОГОВОР И СЕ ЗАПОЧВА РАБОТА.
СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС:
Пенко Пенков - +359894774900 - WhatsApp, Viber
Агенция Без Граници Джоб Зоун ЕООД притежава лиценз за посредничество про намиране на работа в други държави №3119/01.02.2021

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби