Шофьор, товарен автомобил (международни превози)

Код по НКПД 83322006 Шофьор, товарен автомобил (международни превози)
СТАНЧЕВ ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОДЖИСТИК ЕООД е бързо развиваща се транспортна фирма. Във връзка с увеличение обема на работа и разширяване на дейността на предприятието, СТАНЧЕВ ТРАНСПОРТ ЕНД ЛОДЖИСТИК ЕООД, търсим Шофьор, товарен автомобил (международни превози), който да присъединим към нашия екип.
Вашите основни задачи са:
1. Управление на предоставено МПС и превозване на товари по зададени от дружеството маршрути в страната и чужбина.
2. Следене за нормалната работа на двигателя и спазва правилата за безопасност на движението през време на превозването на стоките и материалите.
3. Полагане на необходимите грижи за нормалното функциониране на моторното превозно средство като се проверява изправността на системите на автомобила – налягане и равнище на маслото в двигателя и скоростната кутия, осветление, ходовата част, налягането на гумите и т.н.
4. Спазване на правилата за движение по пътищата, включително и максимално определеното време за непрекъснато шофиране.
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Квалификационни изисквания за длъжността: правоспособност за управление на МПС, категория „С+Е“
2. Основни познания относно МПС и изискванията на производителя за неговата експлоатация, както и реда и изискванията за извършване на ремонтните работи по него.
3. Владеене на чужд език на добро ниво.
3. Лични качества – инициативност, изпълнителност, комуникативност и оперативност.
Ние предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
- Възнаграждение, съобразено с опита и личната мотивация;
- Нормирано работно време
Желаещите да кандидстстват по обявата, моля да изпратят автобиография, копие на диплома за завършено образование и свидетелство за управление на МПС, категория „С+Е“.
Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Личните ви данни ще бъдат защитени по смисъл на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери