ШОФЬОР / СНАБДИТЕЛ

Няма описание

Фирма „Юнайтед Ойлс България“ ООД е с основна дейност продажба на ЕДРО И ДРЕБНО на смазочни продукти, производство и търговия с антифриз и течност за чистачки. За нашия екип в София, търсим да назначим нов колега на длъжността шофьор/снабдител с опит в бранша.
Отговорности:
- Извършва доставка на стоки до търговски обекти по заявки от клиенти;
- Работи съвместно в екип;
- Подготвя и окомплектова поръчаните стоки по заявка;
- Учавства в товаро-разтоварна дейност;
- Подпомага извършването на дейността в склада;
Изисквания:
- Умения за работа в екип;
- Завършено средно образование;
- Правоспособност за управление на МПС – кат. В;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимсво;
Ние Ви предлагаме:
- Добри условия на труд;
- Tрудов договор, социални и здравни осигуровки;
- Отлично заплащане с допълнително финансово стимулиране - бонуси при показани резултати и ефективност в работата;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, то очакваме Вашата професионална автобиография и координати. С одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена своевременно връзка.
Всички данни, които предоставяте са лични и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери