Шофьор Снабдител

"ИНДУСТРИАЛ РЕМОНТ СТРОЙ" ООД е специализирана в следните области:• Антикорозионна защита на бетони• Саниране, обработка и възстановяване на бетони• Специализирани изолации в строителството - за агресивни и специфични условия и среди • Индустриални бетонови подове и полимерни настилки• Хидроизолиране – частично и комплексно, вкл. инжектиране, полиурея, торкрети, саниране на стари PVC  и битумни изолацииТоплоизолиране с пяна: покриви, тръбни пътища, съоръжения и др.; комбинирано топло+хидроизолиране• Антикорозионна защита и огнезащита на метали• Димантиново разпробиване и рязане –  боркорони, стенорезно и с въже• Безвзривно разрушаване – химически клин, и конвенционално къртене • Цялостни и частични строителни ремонти на индустриални предприятия: конструкции, панели, ВиК, вертикална планировка, Ел., ОВИ и др.; ново строителство.Фокусът ни е да обединим  свързани дейности в  поддръжката на индустриалните предприятия и фондове.Разполагаме с богат набор собствена техника и обучени изпълнители.Офисът и складът на фирмата е в Пловдив. Работим на територията на цялата страна.

"Индустриал ремонт строй" ЕООД е строителна компания, специализирана основно в изграждане, поддръжка и реновиране на промишлени предприятия и сградни фондове.
Компанията търси да назначи Шофьор Снабдител.
Описание на длъжността и основни задължения :
- Да извършва покупка и доставка на строителни материали на обектите на фирмата;
- Да участва в товаро-разтоварните операции, съпътстващи логистичната дейност;
- Да отчита паричните средства и направените разходи за материали и гориво, като представи издадените му фактури;
- Да попълва съответните данни в пътната книжка;
- Следене за техническата изправност на МПС, зареждане на същото с гориво,
масло, антифриз, вода и смяна на гуми съобразно сезона;
- Да уведомява своевременно работодателя за всяка възникнала повреда;
- Да поддържа чисто превозното средство;
- Да спазва закона за движението по пътищата;
- Други задължения, възложени от прекия му ръководител или от ръководството на фирмата, пряко свързани с работата му.

Изисквания към кандидатите :
- Завършено средно образование /технически познания относно МПС на кандидата са предимство/
- Правоспособност за управление на МПС, минимум категория "В";
- Трудов опит – 1-2 години стаж на сходна длъжност и опит в управление на автомобил;
- Комуникативност за работа в екип; организираност и мотивация за работа; трудова и лична дисциплина ; лоялност и дискретност; инициативност и съобразителност;
Фирмата предлага :
- Назначаване на трудов договор за пълен работен ден;
-Служебен телефон;
- Добро заплащане;
Начин на кандидатстване :
- Актуална професионална автобиография и снимка

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери