ШОФЬОР- СНАБДИТЕЛ

Ние сме фирма занимаваща се с търговия на минерална вода(19л галони). Търси да назначи ШОФЬОР- СНАБДИТЕЛ за град Пловдив и Повдивска област.Складовата база се намира в село Войводиново.
Отговорности:
- Доставя продуктите на компанията от складовата база до клиенти в гр. Пловдив и региона.
- Отговаря за правилното съхранение и транспортиране на стоките и за състоянието на поверения му автомобил
- Извършва товарно-разтоварна дейност
Изисквания:
Завършено средно образование.
Свидетелство за управление категория В
Стаж на подобна позиция е предимство.
Инициативност,комуникативност,организираност
Компанията предлага :
- Твърда заплата.+ бонус
- Отлични условия на труд.
- Възможност за обучение и развитие.
- петдневна работна седмица
- Почивни дни: Събота, Неделя и всички официални почивни дни
- работна ангажираност в дългосрочен план
- Динамична работа в млад и амбициозен екип.
Ако обявата представлява интерес за Вас, моля, изпратете своя автобиография, задължително със снимка, чрез бутона за кандидатстване по-долу. Автобиографии без снимка, няма да бъдат разглеждани.
В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби