Шофьор снабдител

Няма описание

„ЕнЕрДжи Сорс“ ООД е търговска фирма, която осъществява дейности и услуги в областта на резервното електрозахранване. Официален представител за България на EnerSys, Axima, Gustav Klein, Emerson Network Power, Generex.
Компанията предлага широк диапазон от продукти, както и комплексни, и индивидуални решения по изисквания на клиента, инженеринг, доставка и сервиз на стационарни и тягови акумулаторни батерии от отворен и капсулован тип, никел-кадмиеви акумулаторни батерии, индустриални системи за непрекъсваемо захранване (AC, DC, STS), зарядни токоизправители (тиристорни, високочестотни, модулни).
Предвид развитието на компанията, търсим шофьор снабдител с категория „В".
Новият служител ще дойде в екипа, ангажиран с разноса на стоки в гр. София и страната.
Отговорности:
- Управление на лекотоварен автомобил;
- Превозване от и до обекти, предимно в София на стоки, материали и други. Изпълняват се еднодневни курсове извън София;
- След приключване на курсовете за деня, се изисква информиране и отчетност към прекия ръководител или посочено лице относно приключването и протичането на деня;
- Следене и съдействие за техническата поддръжка на поверения автомобил, своевременно да информира ръководителя си за необходимостта по отстраняване на всички възникнали повреди, извършва ежедневен оглед на автомобила/автомобилите, поддръжка на чистота и хигиена в автомобила;
- Придържа се към посочения от офиса най-подходящ маршрут за превоз, за да бъде гарантирана сигурността на товарите и безопасността на движението по пътищата;
- Извършва и получава плащания за превозваните стоки;
- Подписва документи по превоза и доставката във връзка с предаването и приемането на товара;
- Участва в товаренето и разтоварването на автомобила, съблюдавайки поредността по маршрута;
- Следи за количеството и качеството на превозваните от него стоки, както и за придружаващата ги документация, и при нередности, информира прекия си ръководител;
- Отчита на прекия си ръководител всички плащания, свързани с работата.
Качества, образование и квалификации:
- Положителна нагласа и желание за работа с клиенти и в екип
- Шофьорска книжка – мин. категория „В“
- Технически познания са предимство
- Общи познания за бизнес процеси
- Експедитивност, коректност, лоялност.
Какво предлага компанията:
- Професионално развитие в една от модерните търговски компании
- Основна заплата, плюс бонус схема обвързана с постигнатите резултати
- 6-месечен пробен период
- 5-дневна работна седмица от 09.00 ч. до 17.30 ч., с 30 мин. обедна почивка
- Продуктово обучение
- Пакет мобилен телефон
- Ползване на служебен автомобил през работно време
- Коректно отношение от работодателя
- Опция за транспорт на персонала до офис на компанията в София, кв. "Суходол", ул. "46-та" № 10.
Молим, кандидатстващите внимателно да разгледат естеството на дейност на фирмата.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери