Шофьор-снабдител

Търсим да назначим шофьор- доставчик за територията на гр. София.
Складовата база се намира в кв. Обеля, производствена зона
Отговорности:
- Извършва товаро - разтоварни дейности
- Доставки на хранителни стоки до клиенти на територията на в гр. София
- Материална отговорност
Изисквания:
- Средно образование
- Шофьорска книжка кат. В
- Умение за работа в екип
- Отговорност, енергичност, изпълнителност
- Организационни и комуникативни умения
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор
- Редовно заплащане на 15 -то и 30 - то число от месеца
- Работно време - 5 дневна работна седмица от 8.30 ч. до 17.30ч., /фирмата почива в неделя/ - работи се по график, при работа извън графика се заплаща допълнително;
- начална заплата за първия месец на петдневна работна седмица - 1200лв. чисто с тенденция за повишаване на заплащането + бонус система;
Склада се намира в кв. Обеля, складово - производствена зона, ул. Георги Караславов № 6.
телефон за контакт 0899135971
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и телефон за връзка! Всички документи на кандидата са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери