Шофьор снабдител

АУТОСТАР ООД е официален вносител и дистрибутор на авточасти и масла.За нас е привилегия да дистрибутираме активно в страната марки като: Bosch, Hengst, Dayco, Textar, Meyle, Pierburg, IPD, GSP, Hepu, Ashika, SCT,Sasic, Ocap, Topran, KS, FAE, Behr, Elring, Breda, MAXXUS, Gigawatt, AL-KO, Dolz, Mintex, Gomet, Sidat, Loro, Dedax, Westlake, LUK, INA, FAG, BGA, Motor Gold, Castrol, Total, Elf, Motul, MOBIL, Selenia, BMW, GM, FORD, VAG, FORD, MERCEDESКомпанията има 15 годишен опит на Българския пазар, присъства в повечето големи градове на България и продължава да развива своята търговска мрежа.

АУТОСТАР ООД е сред водещите компании за внос и дистрибуция на резервни части за леки автомобили на Българския пазар, с повече от 20-годишен опит в тази сфера.Компанията оперира в цяла България като в главните градове има собствени Обекти.
Във връзка с успешното разширяване на дейността на фирмата, търсим кандидат за позицията:
шофьор снабдител
Изисквания към кандидатите:
- Диплома за завършено средно образование
- Свидетелство за правоспособност за управление на мпс
- Добри познания по устройството на автомобила ще се считат за предимство
- Комуникативност и умения за работа в екип
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
Задължения:
- Доставка на стока до клиенти и обекти на фирмата
- Участване в товаро-разтоварните дейности
- Окомплектоване на поръчки за клиенти
Ние предлагаме:
- Отлично възнаграждение
- Бонуси
- Работно облекло
- Гъвкаво работно време
- Годишен отпуск според нуждите на служителя
- Фирмено обучение
- Стая за отдихи храна
- Възможност за развитие в една от водещите компании, занимаващи се с внос и дистрибуция на авточасти
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография със снимка.
Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери