Шофьор сметосъбиращ автомобил

Няма описание

Ние сме Уейст Солюшънс България ЕООД - една от водещите фирми за управление на отпадъци в България.
Днес търсим да назначим Шофьор на сметосъбиращ автомобил, който да се присъедини към нашия екип в гр. Разград
Основни задължения:
- Водачът управлява сметосъбиращ автомобил, който пренася битови и строителни отпадъци. Той е длъжен да изпълни в срок и качествено зададения за деня график в съответния район за сметосъбиране и сметоизвозване. Осигурява условия за нормална работа на работниците по сметосъбирането, като контролира и отговаря за действията им по бързото и качествено облужване на съдовете и района.
- Длъжен е в края на всеки работен ден да дава устни доклади за техническото състояние на автомобила и обслужваните съдове,както и за състоянието на обслужения от него район.
- При завръщане в гаража след приключване на работа в района измива поверения му автомобил.
- Длъжен е да участва в ремонти на автомобили, съдове, или друга належаща работа в гаража при изискване от ръководството
- Задължен е да познава отлично районите за сметоизвозване в общината и наличните съдове. Извършва подмяна на повредени съдове за смет по изрично нареждане от ръководител
Изисквания:
∙ Професионален опит – минимум 1 година практически опит
∙ Лоялност
∙ Организираност
∙ Отговорност
Ако смятате, че отговаряте на нашите критерии и бихте искали да станете част от екипа на Уейст Солюшънс България, изпратете своята кандидатура тук или се свържете с нас на тел. 0886000276

June 10th, 2022

Разград

Шофьори, Куриери