Шофьор с категория С

Фирма търси да назначи шофьори на камиони с категория С за превоз на инертни материали в страната.
Основни задължения:
- Управлява товарен автомобил - триос или четириос самосвал;
- Изпълнява точно и своевременно възложените транспортни курсове;
- Коректно попълване не документацията във връзка с осъществените превози;
- Носи материална отговорност за материалите и зачисленото оборудване.
- Поддържане и обслужване на техниката.
Изисквания към кандидата:
- Свидетелство за управление на МПС – кат. С;
- Свидетелство за квалификация на водача на МПС;
- Дигитална карта;
- Удостоверение за психологическа годност. Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство.
Фирмата предлага: - Командировки; - Трудов договор за 2-ра категория труд, вкл. възможност за по-ранно
пенсиониране и 25 дни платен годишен отпуск; - обучение и въвеждане в спецификата на работата;
- добри условия на труд и позитивна работна среда; - Дългосрочен ангажимент в утвърдена компания; - Коректно плащане съобразено с постигнатите резултати.
Тел. за връзка: 0897000842
Предоставените от Вас данни попадат под защитата на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани конфиденциално.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери