ШОФЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ

КЛИО КОМЕРС - TБ е динамично развиваща и постоянно разрастваща се българска компания, лидер в дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни стоки. Дейността се осъществява чрез девет търговски бази в страната, в градовете - Разград, Русе, Горна Оряховица, Плевен, Габрово, Шумен, Добрич, Силистра, Варна. Компанията е официален дистрибутор и представител на редица утвърдени марки на български производители и европейски партньори - Монделийз, Якобс Дау Егбъртс, Хел, Престиж, Ден и нощ, Чипита, Юниливър, Победа, Кристал, Олинеза и други.

КЛИО КОМЕРС е динамично развиваща и постоянно разрастваща се българска компания, лидер в дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни стоки. Дейността се осъществява чрез дванадесет търговски бази в страната, в градовете - Разград, Русе, Горна Оряховица, Габрово, Шумен, Добрич, Силистра, Варна, Плевен,Враца,София и Благоевград.Компанията е официален дистрибутор и представител на редица утвърдени марки на български производители и европейски партньори.
Поради динамичното развитие за базата ни в град Русе търсим ШОФЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Въвеждащо обучение;
-Коректни трудово-правни взаимоотношения;
-Работа в млад и динамичен екип;
-Възможност за професионално израстване;
-Мотивиращо възнаграждение -твърда заплата + процент от оборота.
ОТГОВОРНОСТИ:
-Доставки в магазинната мрежа, на предварително подготвени заявки, като се следва маршрут за доставка в определен район;
-Товаро - разтоварна дейност при приемане и предаване на стоката;
-Oтговорност за поверените стоки и МПС;
-Нагласа за работа с документи и пари.
ИЗИСКВАНИЯ:
-Активен шофьор;
-Със завършено средно образование;
-Организационни умения;
-Отговорен към трудовите си задължения.
Необходими документи за кандидатстване:
-Подробна автобиография с актуална снимка
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените за интервю кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби