Шофьор разнос на газови бутилки

Шофьор разносна търговия на газови бутилки
Дружеството ,което работи под търговската марка Газко и е дистрибутор на втечнен нефтен газ за битови нужди.,търси да назначи Шофьор - пласьор за разнос на битови газови бутилки за град Варна.
Изисквания към кандидата :
-Да притежава свидетелство за управление на МПС кат. B без груби нарушения за правилата за движение по пътищата.Динамична работа, свързана с ежедневно шофиране в градски условия.
-Да е лоялен и енергичен..
-Да подхожда с отговорност към възложените му задачи.
-Да притежава добри комуникативни умения.
Основни задължения:
- Изпълнение на заявките в срок.
- Отчитане на дневния оборот.
- Качествено и любезно обслужване на клиентите.
Необходими документи
- Подробна автобиография
- Копие от диплом от последно завършено образование
- Актуална снимка
- Валидна шофьорска книжка кат. В
Само кратък списък от избраните
кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат третирани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД.
Анонимността Ви е гарантирана.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери