ШОФЬОР - РАБОТНИК РАЗНОС СКЛАД

Рентекс ООД е водеща рентал компания, която се развива с бързи темпове, следвайки добрите практики на международни компании в сферата на отдаването на строителни машини и оборудване под наем. Добрата репутация и авторитетa на фирмата се дължат основно на високото ниво на обслужване на клиентите, разнообразие от добре поддържани строителни машини и отличен сервиз. Държим изключително на отговорното отношение на целия екип към работата в зависимост от заеманата длъжност и вярваме, че всеки нов служител ще бъде пълноценен не само за фирмата, но и за себе си.

Шофьор - Доставчик
Фирма Рентекс ООД търси да назначи отговорен и прецизен служител на длъжността шофьор-доставчик за град София.
ИЗИСКВАНИЯ :
1. Шофьорска книжка /Б категория/ , стаж минимум 2 години
2. Познаване на гр. София и добро ориентиране в градски условия
3. Комуникативност, Отговореност, Коректност към поставените задачи
4. Умение за работа в екип.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ :
1. Доставя пратки от различни точки в град София до склад на фирмата
2. Отговаря за сигурността на превозваните товари
3. Участва в опаковането на взетите пратки
3. Следи за техническата изправност на автомобила
4. Работи с пари и документи
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ :
1. Много добро възнаграждение
2. Служебен автомобил
3. Служебен телефон и таблет
4. Динамична работа с възможности за личностно и професионално развитие
5. Работа сред млад и амбициозен екип
6. Постоянен трудов договор на пълен работен ден
Работно време: от 8:30 ч. до 17:30 ч.
Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език. Кандидатстването става единствено през контактната форма от jobs.bg, като се изпрати подробна автобиография с актуална снимка. Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Всички представени документи ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби