Шофьор-пробовземач

Няма описание

“Ди енд Ви консулт” ООД е с предмет на дейност извършване на лабораторни анализи с цел установяване безопасността и качеството на храните.
Във връзка с увеличаване обема на работа, компанията предлага работа за динамична и отговорна личност, на позиция "Шофьор-пробовземач".
ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва транспорт и доставка на заявките в рамките на определен район;
• Приема и доставя от и на клиенти проби, протоколи и фактури;
• Работи с пари и документи;
• Отговаря за правилното съхранение и транспортиране на пратките и за състоянието на поверения му автомобил;
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование;
• Шофьорска книжка категория "B“;
• Способност за ефективна работа в динамична среда и ежедневни пътувания;
• Опит в работата с пари и документи;
• Комуникативност и инициативност;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа на пълно работно време;
- Работа в млад и мотивиран екип;
- Отлични условия на труд;
- Служебен транспорт;
- Храна;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография;
- Актуална снимка;

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери