Шофьор-Пласьор

Няма описание

Изисквания: Във връзка с разширяване на търговската си дейност, Търговска компания търси инициативен и отговорен кандидат за длъжността Шофьор-Пласьор в гр. Шумен
на бързо оборотни стоки.
Задължения:
-Отговаря за развитието на продажбите в поверения му район;
-Отговаря за позициониране на продуктите в обектите;
-Спазва търговската и финансова политика на компанията;
-Активно води преговори с настоящи и потенциални клиенти;
-Отговаря пряко за постигане на месечните цели в поверения му район.
Изисквания:
- Личностни качества: комуникативен,инициативен,умения за работа в екип;
- Професионален опит на същата позиция в сектор на бързооборотни стоки е предимство;
- Активен шофьор, притежаващ чисто съдебно досие и свидетелство за управление кат. В;
- Минимум средно образование.
Ние Ви предлагаме:
• Интересна, активна и предизвикателна работа;
• Възможности за професионално развитие;
Ще бъдат разглеждани документи само на кандидати, които отговарят на посочените изисквания.
Ако смятате, че предложението Ви интересува, моля кандидатствайте чрез бутон ''Кандидатствай за тази позиция'' като
изпратите автобиография и актуална снимка, като посочите позицията, за която кандидатствате.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Информацията, изпратена от Вас, представлява лични данни по смисъла
на ЗЗЛД и се предоставя доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби