ШОФЬОР – ПЛАСЬОР, КАТЕГОРИЯ В

Няма описание

„АВАНС” EООД търси да назначи шофьор-пласьор за разнос на заявки до търговски обекти в град София и региона.
ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование;
-чисто свидетелство за управление на МПС -категория В;
-работа с парични средства и документи - фактури, стокови разписки и др.
-енергичен,позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
- опит в дистрибуцията на стоки с лекотоварен автомобил ще се счита за предимство.
ОТГОВОРНОСТИ:
-участва в подготовката на заявките, товаренето и подреждането на стоките;
-извършва доставки до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка в определен район;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-събира и отчита парите от клиентите;
-носи пълна отговорност за поверените му стоки, парични средства и документи;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа- с гарантирана ежемесечна натовареност;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Работа в компания с дългогодишен опит в областта на търговията и дистрибуцията.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби