Шофьор на товарен автомобил

“МЕГА ЕЛ” ЕООД е регистрирана през 2001 г. с предмет на дейност проектиране и електроизграждане. Днес фирмата е водеща в извършването на проучване, проектиране, изграждане, въвеждане в експлоатация, поддръжка и ремонт на енергийни обекти: Въздушни електропроводни линии до 400кV;Кабелни линии до 110кV;Оборудване на разпределителни уредби високо, средно и ниско напрежение;Трансформаторни постове;Резервни електрозахранвания с дизелови генератори; Тунелни и улични осветления;Силови и осветителни инсталации;Заземителни и мълниезащитнии инсталации;

Фирма „МЕГА ЕЛ” ЕООД с предмет на дейност електроизграждане, поради разширяване на дейността си, търси да назначи: "Шофьор на товарен автомобил"
Изисквания към кандидата:
1. Пълнолетно и дееспособно лице;
2. Средно образование;
3. Отговорност и лоялност към поетите задължения;
4. Свидетелство за психологическа годност и карта за квалификация на водача;
5. Шофьорска книжка, категория C;
Лични качества:
1. Организираност;
2. Комуникативност;
3. Умения за работа в екип;
4. Дисциплинираност и самоконтрол;
Трудови задачи и задължения, характеризиращи длъжността:
1. Управление на товарен камион, бус или лек автомобил;
2. Извършване на транспортна дейност на материали и стоки от фирми-доставчици до склада на „Мега Ел“ ЕООД или между различните обекти на фирмата;
3. Ръководство на товаро-разтоварната дейност и подреждането на стоките;
4. Отговорност за навременното и безопасно транспортиране на стоките;
5. Носи отговорност за правилната експлоатация на поверените му транспортни средства.
Ние предлагаме:
1. Трудов договор;
2. Атрактивно заплащане;
3. Организиран транспорт до кв. „Казичене”;
4. Служебен телефон;
5. Възможност за професионално израстване;
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и условията моля изпратете CV и актуална снимка.
„МЕГА ЕЛ“ ЕООД ще се свърже и покани за интервю одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери