Шофьор на товарен автомобил (хладилен)кат.С

Шофьор на товарен автомобил кат.С
Шофьор на товарен автомобил
Търговска фирма търси да назначи шофьор на товарен автомобил за гр. Пловдив
Задължения:
- Извършаване на разнос по предварително изготвен график и маршрут
- Стриктно попълване на пътни листа
- Следене за състоянието на служебния автомобил и техническото му обслужване
- 5 ДНЕВНА РАБОТНА СЕДМИЦА!
Изисквания:
-Средно образование
-Правоспособност за управление на МПС-кат.С
-Организираност, комуникативност
- Желание за постоянна работа в дългосрочен план.
- Ние предлагаме:
- Работа в стабилна фирма, заемаща водеща позиция в сферата си на дейност
- Трудов договор на пълно работно време, реални осигуровки
- Възможност за ранно ставане
- Възможност за ранно приключване на работния ден.
Предимства:
- опит на сходна позиция
- Професионална компетентност/валидно
- Дигитална карта/валидна/
- Свидетелство за психологична годност/валидно/

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери