Шофьор на самосвал и/или гондола

Няма описание

Във връзка с увеличения обем на работа, фирмата търси да назначи шофьори на самосвали и/или на гондоли на пълен работен ден.
Описание и изисквания за заемане на длъжността:
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- изпълняване на транспортните поръчки и отчитане за извършените дейности;
- поддържане на превозното средство в отлично състояние;
- при наличие на проблем с камиона се информира отговорника за механизацията;
- изрядно попълване на товарителници, пътни листа и други документи;
- коректно отношение към клиенти, контрагенти и колеги.
ИЗИСКВАНИЯ:
- отговорност, дисциплинираност и лоялност;
- шофьорска книжка с подходяща категория;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- работно място в гр. София;
- трудов договор и осигуровки;
- целогодишна постоянна заетост и непрекъсната работа;
- нови тежкотоварни автомобили;
- много добра заплата;
- изплащане на трудовото възнаграждение четири пъти в месеца - всеки Петък;
- фирмен автосервиз за ремонт и поддръжка на камионите;
Повече информация на телефон: 0892245427

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери