Шофьор на плодове и зеленчуци

Няма описание

Описание и изисквания:
Търсим шофьор на хранителни стоки (плодове и зеленчуци). Централния склад се намира на
адрес: с. Казичене ул Вела Благоева 2
Изисквания:
- Свидетелство за управление за моторно превозно средство
- Контролен талон към свидетелство за управление
- Организираност
- Отговорност
- Работливост
Задължения:
-Натоварване на стоката в превозното средство
-Доставяне на готовите заявки по обекти
- Отчитане на парични суми относно доставени и платени доставки за въпросния ден
-Стриктно водене на документация свързана с автомобила и правилната поддръжка на автомобила
Условия на работа:
-Трудов договор ,съгласно действащото законодателство
- Работен график - от 6:00ч до 13:30ч, петдневна работна седмица.

Моля,кандидатите,които проявяват интерес и отговарят на посочените по -горе условия да изпращат CV

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери