Шофьор на МПС над 12 т. - вътрешен транспорт

Хави Логистикс е американска компания, основана през 70-те години на 20 век като ексклузивен логистичен партньор на най-голямата верига за бързо хранене в света - Mc Donalds.  Понастоящем компанията е глобална, има клонове в над 50 държави по света като се стреми да поддържа изключително висок стандарт в оптимизирането и управлението на веригите на доставка за различни международни клиенти.  В България Хави Логистикс също е основен логистичен партньор на световни и европейски брандове като Mc Donalds, OMV, Billa и други. Хави осъществява 4 PL услуги и отговаря за цялостния логистичен процес: снабдяване, складиране, дистрибуция и транспорт на продуктите, които се използват в ресторантите и магазините на партньорските вериги.

ХАВИ е глобална, базирана в САЩ компания, фокусирана върху иновации, оптимизиране и управление на веригите за доставки на водещи марки. HAVI присъства в България повече от 20 години в партньорство с най-голямата верига заведения за бързо хранене и водещата верига бензиностанции в страната.
В ХАВИ вярваме, че пробивните идеи идват от необикновени хора. А да сме необикновени, ние се нуждаем от свободата да бъдем възможно най-истински себе си. В ХАВИ ценим автентичността и приемането на всички хора.
Когато работите в ХАВИ, имате шанса да оставите своя личен отпечатък и да придадете уникален облик на тази бързоразвиваща се компания, да бъдете част от екип и работа, които носят смисъл, добавена стойност и мотивация да продължаваме напред всеки ден. А това означава, че не нашият глобален отпечатък e Вашият личен отпечатък.
Във връзка с разширяване на бизнеса, търсим да назначим енергични и мотивирани личности за работа като Шофьор на МПС над 12 т. в България.
Отговорности:
• Извършвате курсове и отговаряте за навременното доставяне на поръчки към клиентите, по предварително изготвени маршрути
• Извършвате товаро-разтоварни дейности на предварително изготвени заявки
• Отговаряте за правилната експлоатация на поверената Ви техника, като регулярно информирате прекия си ръководител за нейната техническа изправност
• Спазвате правилата на компанията за вътрешен трудов ред и хигиена в превозните средства и помещенията, както правилата за безопасност на труда и противопожарна безопасност.
Изисквания за позицията:
• Средно образование
• Свидетелство за управление, категории С, Е
• 2 години професионален опит в транспорта
• Опит в управление на хенгер
• Карта за дигитален тахограф
• Карта за квалификация на водача и удостоверение за професионална компетентност
• Валидно свидетелство за психологическа годност
• Умения за ефективна работа в екип
Какво предлагаме:
• Трудовите взаимоотношения и осигуряване изцяло по закон, постоянен трудов договор
• Адекватно месечно възнаграждение и възможност за допълнително възнаграждение на база постигнати резултати
• Допълнително здравно осигуряване, застраховка „Живот“ и временна неработоспособност
• Ваучери за храна
Ако желаете да станете част от нашия екип, изпратете Вашата актуална автобиография със снимка. Само избрани кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи, съдържащи лични данни ще бъдат третирани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и ОРЗД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери