ШОФЬОР М / Ж

"ЕВРО 07" АД оперира на Българския пазар повече от 18 години. Фирмата е лидер във вноса и диструбуцията на авточасти за леки и лекотоварни автомобили. Ние сме партньори на повече от 80 европейски производители и поддържаме активна номенклатура от над 80 000 артикула.Притежаваме развита търговска мрежа на територията на България, Сърбия, Македония и Румъния.Успешната ни дейност е резултат от работата на повече от 900 служители.

„ЕВРО 07“АД е водещ дистрибутор на българския пазар за следпродажбено обслужване на автомобили. Компанията е специализирана във вноса и дистрибуцията на резервни части, масла и автосервизно оборудване за леки и лекотоварни автомобили. „ЕВРО 07“АД е директен вносител на резервни части от над 80 водещи компании - производители от Италия, Германия, Испания, Франция и Япония, Корея и Китай, като поддържа богата складова наличност. Дружеството има изградена мрежа от собствени търговски обекта - складове и магазини в България. Също така, чрез дъщерни дружества, компанията оперира на пазара в Сърбия и Македония.
В „ЕВРО 07“АД работят млади, квалифицирани и отговорни специалисти. Уникалната комбинация от компетентен екип, богата продуктова гама с гарантиран произход и качество, цени, съобразени с пазарното търсене, национално покритие, редовни доставки до клиента – превърна компанията във водещ дистрибутор на българския пазар за авточасти.

Във връзка с успешното развитие на дейността на фирмата , търсим мотивиран кандидат за позицията

Изисквания към кандидатите:
- Диплома за завършено средно образование;
- Правоспособност за управление на МПС – кат. В;
- Отговорност към поставените задачи;
- Познаването устройството на автомобила ще се счита за предимство;
Основни отговорности:
- Окомплектоване на заявки, подадени от клиенти или обекти на дружеството;
- Извършаване на разнос по предварително изготвен график и маршрут;
- Участие в товаро-разтоварните работи в склада и в инвентаризациите на стоките;

Ние предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Възможност за развитие в една от най–големите фирми, занимаващи се с авточасти;
- Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция;

Приемете нашето предизвикателство и кандидатствайте за обявената свободна длъжност !
Данните, които предоставяте, са защитени от ЗЗЛД.
„ЕВРО 07" АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Велико Търново

Шофьори, Куриери