Шофьор - Логистика

Няма описание

ИНФОРМАЦИЯ:
Фирма , в областта на тъговията с хранителни стоки, със складова база в София търси да назначи на пълен работен ден шофьор - логистика за търговските обекти в София и региона около София. Работата е свързана с доставки по различни търговски обекти, товаро-разтоварна дейност, понякога предполага гъвкаво работно време и постоянни търговски отношения с клиентите на фирмата.
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Извършва доставки до клиенти на фирмата в гр. София и региона, според графика за деня;
- Следи за количествата и добрия търговски вид на стоката, която превозва;
- Отговаря за изрядното техническо състояние, предвидените технически прегледи и добрия външен вид на поверените му МПС.;
- Спазва изискванията за безопасност и изпълнява задачите, възложени от ръководството.
ИЗИСКВАНИЯ :
- Шофьорска книжка - категория B и С;
- Дисциплина, коректност при отношенията с клиентите и умение за работа в екип.
- Свидетелство за средно образование.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудово-правни и финансови взаимоотношения;
- Адекватно месечно възнаграждение;
- Възможност за обучение и развитие;
- Допълнителни финансови стимули;
За да се свържем с Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани от фирмата при строга конфиденциалност, единствено с цел подбор и набиране на персонал.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери