Шофьор, лекотоварен автомобил, категория В

Ние от Фреш енд Фууд Лоджистик ЕООД сме екип от професионалисти с над десет годишен опит в логистичната индустрия. Работим с едни от най-големите вериги и доставчици, занимаващи се с дистрибуция и продажби на бързооборотни стоки. Продължаваме да развиваме и разширяваме нашата мрежа от партньори, като в тази връзка търсим да назначим мотивирани, с желание за работа и развитие нови служители.
Шофьор, лекотоварен автомобил, категория В:
Отговорности:
- Извършва транспортирането на стоки в гр. София към нашите клиенти. Основно доставките са на млечни и месни продукти;
- Извършва проверка за съответствие между документи и наличност на транспортираната стока;
- Отговаря за правилното обработване на документите, свързани с приема и експедицията на стоките;
- Управлява лекотоварен автомобил.
Изисквания към кандидатите:
- Умения за степенуване на задачи и организиране на дейностите;
- Стриктност при изпълнението на възложените задачи;
- Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
- Опит в работата с пари и документи ще се счита за предимство;
- Чиста шофьорска книжка.
Ние предлагаме:
- Коректно заплащане;
- Динамична работна среда;
- Трудов договор;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране или изтриване на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби