Шофьор

Няма описание

Фирма "ТЕХ-КО" ООД, вносител и дистрибутор на авточасти и масла, търси мотивиран служител за позиция - Шофьор за гр.София.
Основни задължения:
- Осъществява доставка на авточасти и масла по график,
- Доставя на клиента първични финансово-счетоводни документи,
- Грижи се продуктите да достигнат в добър търговски вид и навреме.
Успешния кандидат трябва да притежава:
- Добри комуникационни умения,
- Способност да работи самостоятелно и в екип,
- Свидетелство за управление на МПС - категория В,
- Опит по специалността ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
- Добре уредена работна среда.
- Постоянен трудов договор.
- 8-часово работно време.
- Допълнителен мотивиращ бонус за постигнати резултати на база лична производителност.
- Възможност за развитие във фирмата.
- Работно облекло според сезона.
- Преференциални цени на авточасти за лични нужди.
- Корекност и точност по отношение на заплащането.
- Въвеждащо обучение.
Очакваме вашите кандидатури.
Документите ще бъдат разгледани конфиденциално и в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери