ШОФЬОР

Няма описание

Фирма Римекс България ООД се занимава с внос и търговия на едро на канцеларски материали.
Складовата база на фирмата се намира на гр.София, кв. Гео Милев.
ФИРМАТА търси да назначи:
ШОФЬОР
Задължения:
- извършва доставки със служебен автомобил до клиенти на фирмата/в София
- извършва товаро - разтоварна дейност и отмятане на стоката по документ при клиента
- внимателно отношение към клиентите и съдействие и отговори на проблеми и въпроси отнасящи се до продуктите на фирмата
- отговаря за техническата изправност на автомобилите, както за изрядността на документите
Изисквания:
- средно образование
- свидетелство за управление на МПС, категория В
- отговорност и желание за работа
- отлични комуникативни умения;
- позитивно излъчване и предприемчив дух
- отношението към клиентите
- отговорност към работата, екипа и задачите
Ние предлагаме:
- Трудово правни отношения;
- Дългосрочно сътрудничество;
Работно време на фирмата:
понеделник до петък - 09:00-18:00 часа
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Населено Място: София / България

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби