Шофьор-куриер район Младост

Фирма Спийд–М Транс ЕООД, партньор на куриерска фирма Спиди АД, търси да назначи куриер за град София, район Младост.
Задължения:
- приема и доставя от и на клиенти пратки в определения район
- участва в дейности по приемането и предаването на пратките си в складовата база на фирмата
- генерира товарителници чрез PC
- работи с пари, документи и касов апарат
- отговаря за правилното съхранение, транспортиране, товарене и разтоварване на пратките си
- следи за състоянието и външния вид на поверения му автомобил
Изисквания:
- завършено средно образование
- шофьорска книжка категория "B“
- способност за ефективна работа в динамична среда
- опит в работата с пари и документи
- мотивираност, комуникативност и инициативност
- чисто съдебно минало
- не се изисква опит
Ние предлагаме:
- динамична и разнообразна работа
- възнаграждениe обвързано с постигнатите резултати + ежемесечни бонуси (1600 лева чисто)
- кандидатите преминават едномесечно обучение с гарантирана минимална заплата от 1200 лева чисто
Работата не е подходяща за студенти!
Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография и снимка.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери