Шофьор доставки

Няма описание

РИО СПИРИТС ООД е български производител на алкохолни/безалкохолни напитки създаден през 2005 г. в град София.
Поради увеличаване на обема на работа, екипът ни търси да назначи служител на позиция "шофьор", който да доставя готовата продукция към крайните клиенти (магазини и заведения)
Отговорности:
⭐Изготвяне на заявки в склада;
⭐Съхраняване, аранжиране и подготвяне на поръчките за товарене;
⭐Извършване на доставки до търговските обекти на клиентите;
Изисквания:
⭐Професионална компетентност;
⭐Отговорност към поетите ангажименти;
⭐Познания в използването на софтуер свързан с Google карти;
⭐Инициативност и желание за справяне с поставените задачи;
Ние предлагаме:
⭐Работа в приятна и динамична атмосфера в стабилна и развиваща се организация;
⭐Трудов договор;
⭐Лоялност и коректност;
Допълнителна информация:
⭐Цехът ни се намира в кв. Кремиковци;
⭐Работното време е от 09:00- 17:30ч;
⭐Транспортът ще ви бъде осигурен до там;
⭐Разполагате с автомобил, с който ще бъдат извършвани доставките;

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери