ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК

Няма описание

Визекс Про АД е компания занимаваща се с бутилиране и търговия на изворна вода.
Kаним Ви да се присъедините към нас на позиция:
Шофьор-Доставчик
Отговорности:
- Доставя стока до клиентите и се грижи за запазване на добрия й външен вид при транспортирането;
- Разтоварва стоката в обекта на клиента;
- Грижи се за предаването на клиента на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
- Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС;
- Отнася се учтиво към клиентите;
Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Добро познаване на София град и околностите;
- Опит на позиция със същите или сходни отговорности;
- Дисциплинираност и отговорност; Енергичност и спазване на заложените срокове;
- Висока степен на работна етика;
- Желание за развитие и мотивация за постигане на високи резултати.
- Шофьорска книжка - категория B; категория C е предимство;
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете своя автобиография със снимка чрез бутона за кандидатстване по-долу. Телефон за контакт: +359 889 23 10 68
В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери