ШОФЬОР ДОСТАВЧИК

Ние сме Компания извършваща дистрибуция и логистика на хранителни продукти в района на гр.Казанлък.За извършване на Нашата дейност търсим да назначим енергична и отговорна личност на следната позиция :
ПОЗИЦИЯ "ШОФЬОР ДОСТАВЧИК НА ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ":
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Доставя стока до клиентите и се грижи за запазване на добрия й външен вид при транспортирането;
- Грижи се за предаването на клиента на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката;
- Грижи се за техническата изправност и добрия външен вид на повереното му МПС;
- Отчита платените суми от клиентите;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование;
- Опит на позиция със същите или сходни отговорности;
- Дисциплинираност и отговорност; Енергичност и спазване на заложените срокове;
- Висока степен на работна етика;
- Желание за развитие и мотивация за постигане на високи резултати.
- Шофьорска книжка - категория B;
- Работа в колектив;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Месторабота гр.КАЗАНЛЪК;
- Добри условия на труд;
- Добро възнаграждение;
- 5 дневна работна седмица;

June 10th, 2022

Казанлък

Търговия и Продажби