ШОФЬОР ДОСТАВЧИК НА СТОКИ

Няма описание

Фирма " БК ДИСТРИБУШЪН ООД " търси работник за разнос и доставка на заявки до клиентите на фирмата по определен маршрут и график.
Изисквания:
-Завършено средно образование;
-свидетелство за управление на МПС / B категория
-умение за работа в екип;
-отговорност при изпълнение на задълженията;
Основни задължения:
-Доставка на готови заявки до клиентите на фирмата по определен маршрут
-обработка и проверка на заявки;
-товарно - разтоварна дейност;
-други дейности,имащи отношение към длъжността.
Ние предлагаме :
- добра работна атмосфера
- динамична работна среда
- възможност за развитие
- трудов договор и редовно заплащане
- основно възнаграждение + % от оборота на заявките(общо около 1400лв.)
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
БК ДИСТРИБУШЪН ООД се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Благоевград

Шофьори, Куриери