Шофьор - Доставчик

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността си в сферата на доставките, фирмата търси да назначи шофьори - куриери за доставки с лекотоварен автомобил в гр. София.
Задължения:
- спазване на фирмените стандарти
- осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- навременна доставка на качествени продукти до всеки клиент
- отговаря за коректното попълване на транспортните документи
- следва график и маршрут за доставка
- отговаря за поверените пратки от момента на вземане до момента на доставяне
- отговаря за събраните пари от клиентите
- отговаря за състоянието на поверения му автомобил
Изисквания:
- чисто съдебно минало
- средно образование
- отговорност и организираност
- професионално отношение към задълженията
- шофьорска книжка – кат. В
- добро познаване на гр.София
Предишен стаж на подобна длъжност се счита за предимство.
Ние предлагаме:
- трудов договор
- работа по график
- сигурност и постоянна работа
- възможност за развитие
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете CV с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Предоставянето на лични данни по тази обява ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери