ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК

ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК
Търси шофьори на микробус / камион за разнос и доставка на заявки по обекти в региона и страната
ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно или висше образование;
-свидетелство за правоспособност за управление на МПС кат.В, за предпочитане Кат. С - с прилежащи документи - дигитална карта...
-работа с документи - фактури, партидни листа и др.
-умение за работа в екип
-енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-стаж на подобна позиция е предимство;
ОТГОВОРНОСТИ:
-участва в подготовката на заявките, товаренето и подреждането на стоките, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка в различни райони;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа - с гарантирана ежемесечна натовареност; изпитателен срок
- Почивни дни - събота и неделя
- Динамични условия на труд;
- Висока степен на самостоятелност
- Работа в амбициозен екип.

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери