Шофьор – Дистрибутор с категория В

„СОФТРАНСКОМ ФРЕШ СЪЛЮШЪНС“ ЕООД е динамично развиващо се транспортно дружество, специализирано в превоза на хранителни продукти с температурен режим на съхранение.
Във връзка с разширяването на дейността ни, обявяваме свободна позиция за Шофьор - Дистрибутор с категория „В“, за която търсим мотивирани, енергични и с желание за развитие хора.
Ние предлагаме:
- Работа в стабилна фирма, заемаща водеща позиция в сферата си на дейност
- Отлично възнаграждение
- Трудов договор на пълно работно време, реални осигуровки
- Възможност за ранно приключване на работния ден
- Разделение на работния процес в екипа (стоката е подготвена за товарене в автомобила)
- Служебен Телефон с GPS координати и подредба на адресите
- Автопарк от нови автомобили
Отговорности на позицията:
- Прецизно и отговорно обслужване на включените в дневния маршрут клиенти
- Материална отговорност за поверените стоково – материални ценности
- Ефективно управление на повереното транспортно средство и грижа за запазване на неговото техническо състояние
- Оптимално използване на работното време
- Ясна, точна и прецизна комуникация с прекия ръководител
Изисквания към кандидатите:
- Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
- Коректност, лоялност и желание за работа в екип
- Шофьорска книжка категория „В“, категория „С“ е допълнително предимство
Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери