ШОФЬОР АВТОЧАСТИ

Няма описание

Косер АД е една от водещите фирми на пазара на авточасти и вече 25 години осигурява
директна доставка от наложени производители на резервни части, както за първично,
така и за вторично вграждане в автомобилите. Дистрибуцията на резервни части води до
постоянно развитие на търговската мрежа, логистика между обектите в цялата страна,
квалифицирано обслужване и доставка до клиентите.
Търсим служител с висока мотивация, амбициран да се присъедини към екипа ни.
Отговорности:
*Експедира стока за поръчки на клиенти и заявки от другите търговски обекти на дружеството
Предлагаме:
*Работа в млад, динамичен екип и приятна атмосфера;
*Фирмено обучение и възможност за развитие;
*Обективна оценка и възнаграждение, според индивидуалния принос към екипа;
*Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Обща компютърна грамотност;
*Шофьорска книжка;
*Отговорност към задълженията и поверената техника

June 10th, 2022

Враца

Търговия и Продажби