Снабдител-шофьор

С богат опит в областта на управлението и производството на проекти свързани с търговско обзавеждане, имахме за цел да обединим под един покрив екип от експерти, които да задоволяват очакванията на нашите клиент.М2 ПРОМ се развива в следните направления:Мебели: мениджмънт, проектиране и производство;СМР: строителство и реконструкции;

М2 ПРОМ е компания, чиято основна дейност е управление на мебелни проекти за Западна Европа. Във връзка с увеличения обем работа, търсим да назначим снабдител-шофьор за снабдавяне и доставка на стоки и материали производството.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. Да има шофьорска книжка мин. категория "В";
2. Средно образование;
3. Отговорност към поставените задачи;
4. Кандидати с опит са с предимство.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Осъществява дейността по снабдяване с необходимите стоки и материали, като спазва номенклатурата и асортимента на стоково - материалните ценности и следи за качеството на доставяните стоки;
2. Водене на отчетност за приемане, транспортиране, съхраняване и доставяне на стоки и материали;
3. Осъществява контакти с традиционни доставчици и проучва нови потенциални доставчици;
4. Поддържа изправността и чистотата на повереното му МПС;
5. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
УСЛОВИЯ НА ТРУД:
1. Постоянна заетост, трудов договор(с М2 ПРОМ АД);
2. Пълен работен ден;
3. Коректност и възможност за професионално развитие.
4. Посоченото възнаграждение е стартовата заплата, която се увеличава пропорционално на квалификацията, опитът и уменията на служителя.

June 10th, 2022

София

Производство