Снабдител, доставчик

Няма описание

Като снабдител, доставчик вие ще имате следните задължения:
1. Осъществява дейността по съхраняване и отпускане на поверените му стоково-материални ценности в съответствие с установения за това ред.
2. Води отчетност на установената първична отчетност по приемане и предаване на стоково-материалните ценности.
3. Съпровожда стоките и материалите по време на транспортирането им и следи за спазването на установения график на доставките.
4. Следи за спазване на количествените и качествени показатели на стоките и материали от доставчиците и изготвя протоколи за рекламации при отклонение от установените стандарти.
5. Прави проучване на пазара с оглед използване на най-благоприятните ценови равнища за закупуваните стоково-материални ценности.
I. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА.
1. Образование – средно.
2. Познания относно:
- стандартите и ценовите равнища на закупуване на стоки и материали;
- реда и условията за транспортиране на стоките и материалите;
- изискванията за безопасна работа при извършване на транспортиране на стоките и материалите и товаро-разтоварните работи.
3. Лични качества – организаторски способности, инициативност, комуникативност, оперативност.
4. Да притежава шофьорска книжка
5 Опитът в областта на авиацията е предимство
6.Владеене на английски език също е предимство
7. Предимство е познаване на възможностите на системата DATA MAX, използвана от авиокомпанията.
Ако желаете да се присъедините към екипа ни, моля изпратете CV, актуална снимка и желателно и мотивационно писмо , като задължително посочите позицията, за която кандидатствате. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Предоставянето на лична информация, приложена в документите за кандидатстване, е доброволно и ще бъде използвано изключително за оценяването Ви във връзка със свободните работни позиции. „България Еър“ АД не предоставя лична информация на трети лица, освен ако това не е предвидено по закон. Всички документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.
Документи се подават електронно.
Краен срок за подаване на документи до 11.08.2022г.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности