СЛУЖИТЕЛ/КА ПОДРЕЖДАНЕ НА СТОКА

Няма описание

Фирма "Косер" търси служители за подреждане на стока.
Основни задължения:
• Извършва подреждане на стоката в склада по групи и марки и следи за правилното й съхранение;
• Познава добре марките стоки предлагани от компанията и следи за добрия им търговския вид. При възникнали проблеми, своевременно сигнализира на отговорника на обекта
Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Самодисциплина, организираност и отговорност към поставените задачи;
*Енергични, с желание за работа в динамична среда;
*Умения за работа в екип;
Условия на работа:
*Работа в млад и динамичен екип;
*Възможност за развитие и фирмено обучение.
*Трудов договор, социални и здравни осигуровки;
*Работа на пълен работен ден
Можете да кандидатствате като изпратите автобиография и снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби