Трелеборг Сийлинг Солюшънс България ЕООД logo

СЛУЖИТЕЛИ ЗА РАБОТА В ПРОИЗВОДСТВОТО

Трелеборг Сийлинг Солюшънс България ЕООД е собственост на шведската Трелеборг АБ. Производството се намира в Перник, кв. Мошино. Фирмата е специализирана в производство на технически детайли от силикон. Краен продукт са уплътнения, които намират приложение в автомобилостроенето, домакински уреди, бебешки продукти, електротехника, и др. Фирмата е сертифицирана по ISO 19001и ISO 14001.

Trelleborg е шведска компания, съществуваща от 1905г., която развива дейност в над 50 държави по света и е глобален лидер в сферата на инженеринговите полимерни решения. В България предприятието се намира в гр. Перник, кв. Мошино, специализирано е в производството на технически детайли от течен силикон.
С оглед разширяване на дейността на фирмата и разкриване на нови мощности, търсим да назначим:
Вашите отговорности:
- Поставяне на пластмасови заготовки в матриците.
- Изваждане на готови детайли от машините;
- Визуален контрол на готовите детайли;
- Стриктно спазване на изискванията за Здраве и безопасност при работа за носене на работното облекло, хигиена и поведение в работните зони
- Работата се извършва в трисменен режим на работа, 8 часов работен ден;
Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно образование;
- Желание за работа;
- Отговорност и прецизност при работа;
- Опит в производствена фирма е предимство.
Предварителни знания и опит на същата длъжност не се изискват.
Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение за позицията и работа в развиваща се международна компания;
- Постоянна заетост и възможност за кариерно израстване;
- Навременно заплащане;
- Различни видове бонуси, съобразени с представянето;
- Допълнителни придобивки под формата на ваучери за храна, допълнително здравно застраховане и др.;
- Осигурен фирмен транспорт за районите на гр.Перник и гр.Радомир;
- Отлични условия на труд.
Ако желаете да кандидатствате, моля изпратете автобиография европейски формат.
Ще поканим на интервю само одобрени кандидати.
Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност

June 10th, 2022

Перник

Производство