Служители за работа в CICCIONE PANINI BAR & PIZZA

Няма описание

CICCIONE PANINI BAR & PIZZA

Работа в Сандвич & Пица бар / Деликатесен магазин
Приготвяне на кафе напитки продажба на готови сандвичи работа на магазин с деликатесни колбаси и сирена.
Конкурентно възнаграждение.
- 1100 лв през 15 дни на обучение.
- 1200 лв + % oт дневният оборот след успешно приключване на обучението и възможност за работа самостоятелно.
- работа на смени 2 на 2. 73 лв. на ден + % от оборота.
- допълнително заплащане на изработени часове 7 лв. на час.
- дневна консумация 50% отстъпка.
Изисквания
- комуникативност
- отговорност
- желание за работа
Задължения:
Обслужване на клиенти в заведението.
Работа с касов апарат.
Приготвяне на кафе напитки.
Работа на деликатесен щанд с колбаси и сирена продажба на вина.
Почистване на работното място.
Ако тези условия те интересуват кандидатствай за служител при нас CICCIONE PANINI BAR
РАЗЛИЧНОТО МЯСТО ЗА РАБОТА
ОЧАКВАМЕ ТВОЕТО ОБАЖДАНЕ ИЛИ CV

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм