Служители за новооткриващ супермаркет и разносна търговия

Няма описание

Фирма Раданс ООД с предмет на дейност разнос на хранителни стоки, търси да назначи служители за новооткриващ супермаркет, намиращ се на ул. Индустриален парк 11, на следните позиции:
1) Продавач – консултант /касиер/
2) Шофьор-доставчик на хранителни стоки с кат. В
3) Служител в търговска зала/складов работник
4) Отговорник в търговска зала
Задължения:
Спазване на вътрешно - фирмените стандарти и изисквания
Отговорност за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
Правилно експлоатиране на материалната база инвентара и съоръженията в обекта
Изисквания:
Умение и желание за работа в екип
Професионално отношение към клиентите
Ние предлагаме:
Въвеждащо фирмено обучение
Коректно и сигурно заплащане
Осигурен транспорт
Гъвкаво работно време на смени
Трудов договор с фирма Раданс ООД
Платен годишен отпуск
Възможности за развитие
Ако сте заинтересовани от обявените по - горе работни позиции, моля изпратете вашето CV и задължително попълнете за коя позиция кандидатствате! След като прегледаме всички CV та, ще се свържем с одобрените кандидати, за да бъдат поканени на интервю. Уговорка за интервю на тел 0894650631. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби