СЛУЖИТЕЛИ В СУПЕРМАРКЕТ - сезонно

Агенция ЖАР е фирма за подбор на персонал ,създадена през 2002 г и активно работеща в гр.Бургас. Основната ни дейност е извършване на посреднически услуги по наемане на работа в Република България с настоящ лиценз № 2738/15.02.19  и в чужбина с настоящ лиценз № 2739/15.02.19Имаме опит както в набирането на кандидати за високи  управленски позиции така и при избора на служители и работници в различни сфери на стопанска дейност.Годините на упорит труд и практически опит ,придобити в реални ситуации и събития, изградиха наш специфичен стил на работа при общуването с двете страни в процеса на набор и подбор.Стремим се да осигурим отлично обслужване както на работодатели така и на кандидати за работа посредством качество, гъвкавост, почтеност и позитивно отношение.

За наш клиент, фирма собственик на сезонен магазин за бързооборотни хранителни стоки/тип супермаркет/ ,търсим СЕЗОННИ СЛУЖИТЕЛИ със следните изисквания
*Завършено средно или др. образование
*Опит в търговска сфера и работа с клиенти
*Опит в супермаркет/бързооборотни стоки-предимство
*Комуникативност ,отзивчивост и позитивно поведение
*Отговорно отношение към работния процес
*Готовност за динамична и екипна работа
Длъжностните задължения включват
-Аранжиране на артикули в търговска зала
-Консултиране на клиенти при избор на продукт
-Работа на каса ,РОС терминал и др
Фирмата предлага
*Сезонна заетост юни-септември или по уговорка
*РВ- предварителен петдневен график на осемчасови смени
*РЗ-1200 лв стартова нето +основно обучение/до 1400 нето/
*Финансова коректност и ангажираност към служителя
*Отлични условия на труд и позитивна екипна среда
*При взаимно одобрение назначаване веднага или по уговорка
Необходими документи за кандидатстване-актуална автобиография.
Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България №2738/15.02.19

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби