Служители сладкарско ателие

ИЗИСКВАНИЯ:
* Умения за работа в екип
*Предишен опит на подобна позиция
*Отговорност към поставените задачи
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Приготвя предвидената по утвърдено меню сладкарска и други поръчки
- Следи за спазване рецептурните изисквания относно количество и качество на влаганите продукти.
- Следи за спазване хигиената на суровините и готовите хранителни продукти и правилното им съхранение.
- Спазва работният процес на кухненските машини и апарати, следвайки инструкциите за работа и спазвайки изискванията за безопасност и хигиена на работното място.
Ние предлагаме:
- Адекватно заплащане
- Работа в енергичен екип;
- Трудов договор и СО;
- Работно облекло;
- Работа по график на смени
В случай, че проявявате интерес и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на събеседване.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм