СЛУЖИТЕЛИ ПО ОХРАНАТА /Мъже и Жени/

ASP една от най-големите охранителни фирми в България и еталон за качество. Избират ни световни марки и международни компании за охраната на бизнеса им в България. ASP присъства от 30 години на българския пазар, първоначално под бранда „АСО-ПИРЕЛИ“. Компанията е надежден и предпочитан партньор за своите клиенти, като работи водена от постоянен стремеж да предоставя Качество, отговарящо на стандартите на международните лидери в охранителната сфера. На всички наши корпоративни, бизнес и индивидуални клиенти предоставяме услуги с най-високо качество, професионални решения за сигурност и защита на техния успешен бизнес и лично имущество.Кредо - „Живот без риск“Мисия - Oсигуряване на  комплексни и качествени професионални решения в областта на сигурността и тяхното непрекъснато подобряване. Визия - Визията на ASP се основава на лоялност, коректност и точност във взаимоотношенията със своите клиенти, партньори и служители. АкцентиКомпанията предлага пълна гама охранителни услуги с национално покритие в цяла България Над 300 автомобила - специализирани бронирани, автопатрулни, сервизни и административни; Над 1500 служители; Най-модерният Национален център за мониторинг и видео контрол; Постоянен контрол на качеството на услугите; Редовно измерване удовлетвореността на клиентите ни; Мотивиращи и справедливи условия за служителите, отговарящи на всички изисквания на българското законодателство.  ВИЗИЯТА НИ ЗА ЕКИПАНашите служители са най-ценното ни предимство и ние непрестанно инвестираме в тяхното обучение и развитие, като високо ценим техните качества и умения. Непрекъснато инвестираме в нови технологии и едновременно с това усъвършенстваме уменията и знанията им.Визията на ASP се основава на лоялност, коректност и точност във взаимоотношенията със своите служители. Кариера в ASP Ltd. означава, че има достатъчно място за добрите предложения и оригиналните идеи, които чуваме и развиваме. ASP Ltd. е иновативна компания по отношение на нашите практики за набиране на персонал. Нашият подход е, всеки да започне на позицията за която е кандидатствал на едно входно ниво, като ще има възможност за  израстване и утвърждаване. При нас в ASP Ltd.  работните взаимоотношения се базират на доверие и двупосочен диалог, което е наш стимул и мотиватор за успех и развитие.Ако имате професионално и отговорно отношение към работата, ако държите на качеството и резултатите от вашата работа, можете да разчитате на възможност за реализация в ASP. При нас положителните ви качества и резултати ще бъдат оценени и възнаградени справедливо. НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден; Конкурентно възнаграждение – най-доброто в бранша; Работен режим по утвърден график с възможност за дневни и/или нощни смени спрямо предпочитанията; Възможност за допълнителни доходи /на база отработени часове/; Бонусна система; Престижни обекти с отлични условия на труд, работна среда и локация; Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение; Обучение и възможност за кариерно развитие в Компанията лидер по качество; Коректно отношение с грижа към служителите;  ОТ КАНДИДАТИТЕ ОЧАКВАМЕВие сте идеален кандидат за позиция в ASP, ако притежавате изброените по-долу лични и професионални качества: Да сте честен, професионалист, безпристрастен, лоялен и екипна личност; Точно изпълнявате задълженията си и поставените от прекия ръководител задачи; Стремите се към постигане на високи резултати; Подходящо образование за съответната длъжност; Комуникативни умения; Умения за справяне с критични ситуации; Чисто съдебно минало; Опит и познания в сферата на охранителната дейност е предимство.

София

ASP една от най-големите охранителни фирми в България и еталон за качество. Избират ни световни марки и международни компании за охраната на бизнеса им в България. ASP присъства от 30 години на българския пазар, първоначално под бранда „АСО-ПИРЕЛИ“. Компанията е надежден и предпочитан партньор за своите клиенти, като работи водена от постоянен стремеж да предоставя Качество, отговарящо на стандартите на международните лидери в охранителната сфера.
Ние от ASP непрекъснато разширяваме дейността си и търсим нови колеги /мъже и жени/, които да се присъединят към голямото ни семейство от професионалисти на позицията „СЛУЖИТЕЛ ПО ОХРАНАТА“.
ОСНОВНИТЕ ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА СА:
- Предотвратяване на нарушения на територията на обекта;
- Осигуряване на дейностите предвидени в плана за охрана на обекта;
АКО ВИЕ ПРИТЕЖАВАТЕ:
- Чисто съдебно минало;
- Завършено минимум средно образование;
- Мотивация и желание за работа;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден;
- Конкурентно възнаграждение – най-доброто в бранша;
- Работен режим по утвърден график с възможност за дневни и/или нощни смени спрямо предпочитанията;
- Възможност за допълнителни доходи /на база отработени часове/;
- Бонусна система;
- Престижни обекти с отлични условия на труд, работна среда и локация;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- Обучение и възможност за кариерно развитие в Компанията лидер по качество;
- Коректно отношение с грижа към служителите;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография /CV/ или ни посетите на място в Централния офис всеки работен ден от 08.30 до 17.30 часа на адрес: гр. София, кв. Павлово, ул. Пирин № 6.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка с нас: 0884 770 787, 02 955 71 71
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана