СЛУЖИТЕЛИ - невъоръжена охрана

Национална агенция за сигурност ТЕЛЕПОЛ ЕООД е търговско дружество, специализирано на пазара на услугите, гарантиращи сигурност. Основната дейност на фирмата е насочена към проектиране, изграждане и експлоатация на сигнално – охранителна и пожароизвестителна техника, видеонаблюдение и контрол на достъпа. Дружеството осигурява непосредствена въоръжена физическа, персонална охрана и извършва инкасова дейност.Компанията притежава национални лицензи за извършване на охранителна дейност съгласно Закона за Частно - Охранителна Дейност от ДНСП с номера 186 и 187 от 22.06.2004 г. ТЕЛЕПОЛ ЕООД има разрешително от държавната комисия по далекосъобщения за изграждането на мобилна радиотелефонна система за комуникационно осигуряване на дейността на територията на цялата страна.Национална агенция за сигурност ТЕЛЕПОЛ е учредител на Националната асоциация на лицата и сдруженията, извършващи частна охранителна дейност от 2001 г. и неин член.

„ТЕЛЕПОЛ” ЕООД търси да назначи охранители мъже и жени, невъоръжена охрана за обекти в град Велинград.
Основни Изисквания:
- завършено средно образование;
- отлично физическо и психическо здраве;
- отговорност и дисциплинираност;
Функции и задължения:
- следи за спазването на пропускателния режим;
- изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект;
- не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект;
- познава плана за охрана на обекта, изискванията и особеностите на постовете в охранявания обект и начините за действие за предотвратяване на посегателства върху него;
Ние ви предлагаме:
- коректни и дългосрочни трудови взаимоотношения;
- фирмено униформено облекло;
- работен режим по предварително изготвен график;
ТЕЛЕПОЛ ЕООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Велинград

Административни, Офис и Бизнес дейности