Служители бензиностанция

ОМВ бензиностанция ,намираща се на ГолямоКонарско шосе Пловдив,търси служители за бензиностанцията.
Изисквания към кандидатите:
Знания,умения и задължения:
- Комуникативни умения и клиентски-ориентирано поведение.
- Методичност, прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения и поставените задачи.
- Нагласа за работа в екип
- Добра обща компютърна грамотност
- Задължително е кандидатите да приложат снимка
-Навършени 18 г
Работи се на смени, при добро заплащане с допълнителни бонуси , при изпълнение на цели, осигурен транспорт.
Задължения:
- обслужване на клиентите на бензиностанцията по стандарти на ОМВ
- активно предлагане на стоки и услуги
- грижа за добрия ред и вид на работното място
Професионален опит:
- Предишен опит на подобна длъжност ще се счита за предимство.
Образование:
- Диплома за завършено средно образование.
Други изисквания:
- Желание за работа на смени.
Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.
Моля,кандидатурата Ви да е придружена със снимка.
Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Месторабота: Пловдив / България
Заплата: от 1340 до 1580 BGN (Бруто)

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби